luxury swiss Mentolové e-liquidy online store.

Cestování do Itálie | Pension Ema

Cestování do Itálie

24.06.14

Itálie je krásnou zemí, kde Vás mimo krásné moře okouzlí také její bohatá historie. Vždyť právě Itálie se může pochlubit největším počtem kulturních památek zapsaných na seznamu UNESCO! Zajisté nezapomeňte ochutnat vynikající italskou pizzu nebo silnou kávu, kterou si neupře žádný Ital. Z nápojů si nenechte ujít ani místní víno, které se v restauracích podává jemně perlivé. Mezi další oblíbené pochutiny patří například olivový olej nebo sýr parmiggiano, které se můžou stát originálním suvenýrem. Každý z italských regionů má svou specialitu, tak neváhejte a objevujte dle vlastního gusta!

Dovolená v Itálii

Vydáte-li se do Itálie autem, zvažte cestou krátké zastavení, kterých máte na výběr hned několik – alpské jezero Lago di Garda a největší zábavní park Gardaland, odtud je to jen kousek do Verony, města Romea a Julie, nebo slavné Benátky. Další možností je třeba Florencie s cennými galeriemi mistrů renesance nebo Pisa se šikmou věží.

. Komfort a doplňkové služby najdete v hotelu či penzionu, soukromí a vlastní kuchyň užijete v apartmánu, luxusní ubytování si můžete dopřát ve vile, a kdo by raději byl obklopen přírodou, může se ubytovat ve středomořském kempu mezi vonícími oleandry.

V Itálii si přijdou na své také milovníci nočního života, je zde mnoho možností, kam vyrazit za zábavou – ať už do barvitých barů a restaurací, tak na pulzující diskotéky, kterými se to hemží zejména v okolí Rimini a Riccione. Právě v tomto regionu si nenechte ujít letní festival „La notte rosa“, který se zde každoročně koná na začátku července. Vše se zahalí do růžové barvy a koná se zde nespočet koncertů, karnevalů, ohňostrojů a jiných zábavních programů, které jsou dostupné všem. Vstup na tuto akci je volný!

Poznávejte rozmanité kraje Itálie rok co rok.

Reklama - odkazy

Investiční stříbro

Investujte do stříbra prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní do 14 dnů od zaměření.


Možnosti pronájmu bytu v Praze

Víte kde a za kolik sehnat pronájem bytu v Praze?


Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.


Služby bezpečnostní agentury

Potřebujete napojení na PCO, fyzickou ostrahu objektu nebo recepční služby? Do portfolia bezpečnostní agentury D.I.SEVEN SERVICE patří také zabezpečení akcí.


Ubytování U Strakatého koně - Penzion U Strakatého koně nabízí ubytování v Blansku - Hořicích na hranici Moravského krasu.


Informace o Praze na jednom místě. To je portál prahaaz.cz.


Moderní kancelářský nábytek s jedinečným designem.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.