5 nejlepších příslušenství pro baťůžkáře

18.01.13

Backpacking po celém světě, je ten správný čas, bez ohledu na to, co máte, nebo jak si vzít. Nikdo by měl zdůraznit příliš nad tím, jak zabalit nebo co turistiku přinést. Pokud nejste měřítka Mount Everest, je pravděpodobné, budete přežít. Ale existuje několik položek, které jsou navrženy tak, které vám pomohou zůstat lehký a mobilní, což znamená, že budete trávit méně času řešení životních základů a více času poznávat nové přátele a vytváření nových dobrodružství. Tak tady je pět nejlepší cestovní doplňky pro batohu cestující.

5 nejlepších příslušenství pro baťůžkáře

První: Travel Backpack
Zdaleka nejlepší příslušenství si můžete přinést, je také nejzákladnější - batoh určený pro cestování. Samozřejmě, budou všechny batoh dělat. Ale pokud chcete chytit své věci snadno a rychle a udržet vše organizované, cestovní batoh je nejlepší způsob, jak jít. Hlavní výhodou je cestovní batohy otevřeno jako kufr. Tradiční batohy otevřít na vrchol s tkanicí na stažení. Takže pokud potřebujete chytit něco na dně tradiční batohu, budete muset vzít všechno ven a pak zabalte jej. Kompletní hádka, pokud jste uprostřed vlakového nádraží. S cestovní batohy, máte všechny stejné vlastnosti, ale můžete jej otevřít z horní nebo boční stranu a mít přístup ke všem vaše věci rychle a snadno.

Za druhé: Quick-Dry Travel Spodní prádlo
Nic nemůže zničit cestu rychleji než malé houby ve vašich stydké oblasti, pokud víte, co tím myslím. Nádivka vlhký, bavlněné spodní prádlo v balení je recept na plísním, houbám a pachy. S Quick-Dry, anti-bakteriální spodním prádle, stačí vyprat v dřezu, pověsit ji na suché a je připraven k balení nebo nosit v době, kdy další autobus dorazí. A je to anti-bakteriální povlak pomáhá v boji proti houbu mezi praní.

Třetí: Balící Cubes
Já jsem ani nevěděl, co to bylo, když jsem poprvé začal cestovat. Teď, nemám balit ani na víkend bez nich. Balení kostky, nebo komprese packers, jsou v podstatě ok nebo nylon čtverečky, do které shrnují všechny vaše zařízení před uvedením kostky v batohu. Nejen, že udržet všechno organizované, ale umožňují zabalit tak více věcí ve stejném prostoru stlačením materiálů než je založíte do batohu.

Za čtvrté: Mezinárodní Plug adaptéry
Je to pevné svět a vy budete muset zůstat zasunutá každém kontinentu, v podstatě, má vlastní elektrické zásuvky konfiguraci, takže budete muset přinést adaptér, aby se vešly, pokud chcete připojit vaší elektroniky. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout. Pokud se chystáte na celém světě cestu, nebo si nejste jisti, kde skončíte, podat all-in-one univerzální adaptér, který se vejde bez ohledu na to, kam jít. Pokud se chystáte být pouze v jednom kontinentu, můžete také koupit adaptér sadu, která obsahuje jednotlivé kusy, takže si můžete přinést jen to, co potřebujete.

Za páté: Cestovní zavazadla nebo zámky
Nerad pozitivní cestovní ducha zmínku zabezpečení, ale vy jste daleko od domova, a to může být hlavní hádka a čas-eater nahradit věci, které jsou ukradené při cestování. Takže chcete, aby se o několik opatření. Nejlepší typ zámků pro baťůžkáře jsou zámky cestovní kabelů, které obsahují flexibilní kabely k dosažení více zipy. Tyto zámky umožňují zabezpečit svůj batoh a vnější kapsy, zatímco v přeplněných místech náchylných k kapesních krádeží, nebo když jsou odděleny od batohu. Některé zámky s delšími kabely také umožňují zabezpečit svůj batoh na židli nebo jiné pevné objektu. Cestovní zámky jsou malé a lehké. Nebudou předejít jakémukoliv krádeži. Ale pokud někdo má jen několik sekund k vyzvednutí prostřednictvím několika batohu kapsy, budou tyto zámky se ujistili, že si nevybral prostřednictvím vaší.

Reklama - odkazy

Investiční stříbro

Investujte do stříbra prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní do 14 dnů od zaměření.


Možnosti pronájmu bytu v Praze

Víte kde a za kolik sehnat pronájem bytu v Praze?


Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.


Služby bezpečnostní agentury

Potřebujete napojení na PCO, fyzickou ostrahu objektu nebo recepční služby? Do portfolia bezpečnostní agentury D.I.SEVEN SERVICE patří také zabezpečení akcí.


Ubytování U Strakatého koně - Penzion U Strakatého koně nabízí ubytování v Blansku - Hořicích na hranici Moravského krasu.


Informace o Praze na jednom místě. To je portál prahaaz.cz.


Moderní kancelářský nábytek s jedinečným designem.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.